logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

AL-NAMURA SE MĚNÍ NA BIG SHOCK

20. Květen. 2021

AL-NAMURA SE MĚNÍ NA BIG SHOCK

Počátkem tohoto čtvrtletí proběhl rebranding názvu firmy z dlouho používaného názvu Al-Namura, spol. s r.o. na Big Shock s.r.o., a to především z toho důvodu, že našemu klientovi stejně nikdo neřekl jinak než právě Big Shock, dle jejich hlavního produktu. Proč to dělat složitě, když to jde jednoduše.


 

Pro klienta Big Shock jsme instalovali další stojany na 60 provozoven Billa. Tentokrát se zbrusu novým topperem, na kterém se dozvíte více informací o právě probíhající soutěži o skvělé hudební ceny.

Pokud jste ještě neochutnali nové příchutě Wild Raspberry a Tangerine, nyní je ta nejlepší chvíle, jelikož se traduje, že právě tyto produkty Vám dají do soutěže jistou výhodu. ,)

Pro více informací o soutěži navštivte ODKAZ.

 

 

Big Shock nezahálí a my také ne, a proto při návštěvě Vaší oblíbené provozovny Billa začátkem příštího měsíce mějte oči na stopkách a hledejte obrandované koše, ve kterých neleznete skvělé nové produkty z portfolia značky, ledové Big Shock! Coffee, a to hned ve 3 příchutích. Můžete ochutnat jak klasiku ESPRESSO MILK, tak netradiční IRISH COFFEE, či zkusit VANILLA LATTE pro mlsné jazýčky.