logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

Řekli o nás

Jan Karger

Jan Karger

Pepsi ČR

Se společností SPROMOTION jsem v rámci Pepsi spolupracoval více než 12 let. Spolupráce s nimi spočívala zejména v oblasti merchandisingu a teambuildingů.  Měl jsem možnost si spolupráci osobně užít z pozic Obchodního zástupce, Area Sales manažera a OFF Trade Managera ČR. Zkušenosti se společností SPROMOTION po celých 12 let , měly společné jmenovatele : aktivní přístup ,rychlé řešení aktuálních potíží , požadování zpětné vazby a hledání efektivních řešení . Zvlášť musím ocenit přístup generálního ředitele p. Stanislava Janecha , který i přes někdy velmi složitá  zadání , nehledal důvody , proč něco neudělat , ale právě naopak přicházel s novými možnostmi a řešeními.

GoodMills

GoodMills

S PROMOTION pro GoodMills Česko zajišťuje kompletní merchandising na vybraných prodejnách moderního trhu a distribuci POS materiálů. Předností S PPROMOTION je znalost místního trhu, schopnost samostatného a okamžitého řešení problémů, flexibilita a identifikace příležitostí na prodejnách. Velikou výhodou je jejich operativní řešení a jsou k dispozici, kdy je potřebuji.

Jaroslav Jón

Jaroslav Jón

pivovary.cz

Již při vůbec prvním setkání a představení firmy S PROMOTION s.r.o. jsem byl příjemně překvapen.

Jednalo se o velmi přátelské, osobní a nenabubřelé povídání o tom, co můžeme od firmy očekávat, jak pracují a co všechno umí.

Bylo cítit, že pány Priputena a Janecha jejich práce naplňuje, a pro firmu a své klienty "dýchají".

Což se mi mnohokrát potvrdilo, s jakou rychlostí jsou schopni naše prosby, žádosti a problémy vyřešit.

A také mají nápady, jak spolupráci vylepšovat, aby naše produkty byly zákazníkům více na očích a nejlépe v košících.

Dalším rozměrem, který je při naší spolupráci skoro hmatatelný, je lidskost a osobní přístup, čehož si velmi cením.

Tomáš Cochlar

Tomáš Cochlar

Společnost SPROMOTION nám zajišťuje merchandising ve vybraných prodejnách již 2 roky. Se společností jsme nadmíru spokojeni, vyhoví našim požadavkům, jednají rychle a efektivně. Od zahájení spolupráce se nám skokově navýšil prodej. Na prodejnách nedochází k výpadkům produktů, pravidelně je nám zasílán přehledný monitoring o aktuální situaci daného obchodu a stále vylepšují strategii prodeje.

Naši klienti

Pepsi Zewa Babbiččina volba Fackelmann Loreal Regatta Holba Authentica ACO Zubr Litovel Tescoma Mäser Druchema Bovys Brilliant Ehrmann Florentyna Severochema GoPro SCA SOLO Stil trade s.r.o. Global Wines & Spirits Bercoff Klember Libresse Linarts ISOline Orion PE-PO Marimex Mikrotrading Nutrifree KåKå CZ s.r.o. Olpran Rácio Sarantis Datram ATI Delicates Bel Bochemie British American Tobacco Energizer Essity Gervais Gusto café Hamé Cheetos JOJO Kaumy Kotex Lays´s Lobkowicz Muzikály v Lednici Nestlé Schöller New Yorker Nimm2 Orion čoko Partners Porsche Brno Predátor - repelenty Red Bull Rexroth Bosch Group Sinclair Storck Toffifee ÚOHS Velux VUT FAST Whirlpool Živé sochy Helma 365 Rockstar SDMS Reality Brouk Agency X Production Mattel