logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

Řekli o nás

Jan Karger

Jan Karger

Pepsi ČR

Se společností SPROMOTION jsem v rámci Pepsi spolupracoval více než 12 let. Spolupráce s nimi spočívala zejména v oblasti merchandisingu a teambuildingů.  Měl jsem možnost si spolupráci osobně užít z pozic Obchodního zástupce, Area Sales manažera a OFF Trade Managera ČR. Zkušenosti se společností SPROMOTION po celých 12 let , měly společné jmenovatele : aktivní přístup ,rychlé řešení aktuálních potíží , požadování zpětné vazby a hledání efektivních řešení . Zvlášť musím ocenit přístup generálního ředitele p. Stanislava Janecha , který i přes někdy velmi složitá  zadání , nehledal důvody , proč něco neudělat , ale právě naopak přicházel s novými možnostmi a řešeními.

GoodMills

GoodMills

S PROMOTION pro GoodMills Česko zajišťuje kompletní merchandising na vybraných prodejnách moderního trhu a distribuci POS materiálů. Předností S PPROMOTION je znalost místního trhu, schopnost samostatného a okamžitého řešení problémů, flexibilita a identifikace příležitostí na prodejnách. Velikou výhodou je jejich operativní řešení a jsou k dispozici, kdy je potřebuji.

Jaroslav Jón

Jaroslav Jón

pivovary.cz

Již při vůbec prvním setkání a představení firmy S PROMOTION s.r.o. jsem byl příjemně překvapen.

Jednalo se o velmi přátelské, osobní a nenabubřelé povídání o tom, co můžeme od firmy očekávat, jak pracují a co všechno umí.

Bylo cítit, že pány Priputena a Janecha jejich práce naplňuje, a pro firmu a své klienty "dýchají".

Což se mi mnohokrát potvrdilo, s jakou rychlostí jsou schopni naše prosby, žádosti a problémy vyřešit.

A také mají nápady, jak spolupráci vylepšovat, aby naše produkty byly zákazníkům více na očích a nejlépe v košících.

Dalším rozměrem, který je při naší spolupráci skoro hmatatelný, je lidskost a osobní přístup, čehož si velmi cením.

Tomáš Cochlar

Tomáš Cochlar

Společnost SPROMOTION nám zajišťuje merchandising ve vybraných prodejnách již 2 roky. Se společností jsme nadmíru spokojeni, vyhoví našim požadavkům, jednají rychle a efektivně. Od zahájení spolupráce se nám skokově navýšil prodej. Na prodejnách nedochází k výpadkům produktů, pravidelně je nám zasílán přehledný monitoring o aktuální situaci daného obchodu a stále vylepšují strategii prodeje.

Naši klienti

Pepsi Zewa DF Partner Babbiččina volba Fackelmann Z-Trade Loreal Regatta Holba Authentica ACO Zubr Litovel Tescoma Mäser Druchema Bovys Brilliant Ehrmann Florentyna Severochema GoPro SCA SOLO Stil trade s.r.o. Global Wines & Spirits Bercoff Klember Libresse Linarts ISOline Orion PE-PO Marimex Mikrotrading Nutrifree KåKå CZ s.r.o. Olpran Rácio Sarantis Datram ATI Delicates Bel Bochemie British American Tobacco Energizer Essity Gervais Gusto café Hamé Cheetos JOJO Kaumy Kotex Lays´s Lobkowicz Muzikály v Lednici Nestlé Schöller New Yorker Nimm2 Orion čoko Partners Porsche Brno Predátor - repelenty Red Bull Rexroth Bosch Group Sinclair Storck Toffifee ÚOHS Velux VUT FAST Whirlpool Živé sochy Helma 365 Rockstar SDMS Reality Brouk Agency X Production Mattel