logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

Řekli o nás

Věra Šindelářová

Věra Šindelářová

Regional manager

Když jsme před 2 lety vypisovali výběrové řízení na novou agenturu, která nám bude zajišťovat veškeré merchandisingové a promoční služby, oslovili jsme na doporučení také agenturu S PROMOTION.

Od prvního setkání jsem věděla, že zde najdeme přesně to, co očekáváme - velmi lidský a zároveň profesionální přístup. V průběhu spolupráce jsem zjistila, že moje očekávání byla překonána. Velmi oceňuji aktivní spolupráci celého vedení při jakémkoliv problému, který je třeba řešit i skvělé nápady, které vedou ke zvýšení prodejů našeho zboží. Nikdy předtím jsem se nesetkala s tak pružnou reakcí na veškeré naše požadavky.

Naše společnost je výhradním distributorem španělských potravin brandových značek, na českém trhu jsme více než 20 let a samozřejmě máme zkušenosti se spoluprací i s dalšími agenturami. O to více musím ocenit přístup společnosti S PROMOTION.

Petr Buršík

Key Account Manager

S agenturou S PROMOTION spolupracujeme v oblasti merchandisingových služeb v rámci moderního trhu. Za krátkou dobu spolupráce se společností S PROMOTION nás velmi mile překvapil jejich proaktivní přístup, milé a ochotné jednání. Nikdy se nestalo, že by hledali problém proč to nejde, ale naopak jak vše vyřešit v rámci naší spokojenosti.

Velkou přednostní je znalost trhu, schopnost řešení problémů a identifikace dalších příležitostí na jednotlivých prodejnách. Díky tomu se nám daří udržet nastavené obchodní cíle.

Dále velmi dobře funguje jejich online reportovací systém, který dává naprostou kontrolu nad jednotlivými reporty a umožňuje zpětnou vazbu ostatním kolegům jak v trhu, tak v kancelářích.

Andrea Kadlecová

Andrea Kadlecová

Event manager

S agenturou S Promotion spolupracuji velmi intenzivně již několik let, zajišťují mi veškerý exekutivní servis na kulturních i sportovních akcích. Vždy se na ně mohu spolehnout, protože svou práci dělají zodpovědně a s veškerou pečlivostí s ohledem na klienta. Velmi si vážím lidského přístupu, se kterým k práci a zadaným úkolům přistupují. Mohu jen doporučit.

Lucie Novotňáková

Lucie Novotňáková

Key account specialist

Naše firma European Aerosols s.r.o. je na českém trhu více jak 25 let, tím pádem víme co očekávat a požadovat od agentury, která nám bude při této práci pomáhat řešit celkový servis.

Společnost SPromotion plně splňuje požadavky námi kladené.

Vedení společnosti je velice profesionální, ale i empatické a velice flexibilní což je největší prioritou především v dnešní složité době, kdy se situace na trhu mění každým okamžikem.

Měli jme samozřejmě možnost spolupracovat i s jinými agenturami za dobu naší působnosti na trhu, ale  společnosti SPromotion se prozatím žádná nevyrovná co se týče kompletního profesionálního fungování.

Plně využíváme jejich online systém, který je velice přehledný a dobře fungující včetně online reportů a celkové komunikaci s naší společností.

Proto, jestli hledáte profesionála ve svém oboru, již hledat nemusíte, tato společnost vše splňuje.

Lukáš Gebauer

Lukáš Gebauer

Area Sales Manager Regatta

Společnost SPROMOTION nám již několik let zajištuje Servis a Merchandising ve vybraných prodejnách Tesco. Se společností a celkově odvedenou prací jsme velice spokojeni, jednají rychle, dobře a spolehlivě.

Sám osobně jsem se setkal s vedením společnosti i všemi zaměstnanci na prodejnách a myslím si, že i díky tomu jsme tam, kde jsme.

I v této těžké době, kdy se potýkáme s pandemií Koronaviru, máme práci kompletně pod kontrolou. Plně využíváme služby SPROMOTION přes online systém, který společnost nabízí. Kontrolujeme reporty, dáváme zpětné vazby všem kolegům na prodejnách a díky tomu jsme stále v úzkém kontaktu a tím se i naše výsledky stále drží na velice dobrých místech.

Mohu jen doporučit!

Jan Karger

Jan Karger

Pepsi ČR

Se společností SPROMOTION jsem v rámci Pepsi spolupracoval více než 12 let. Spolupráce s nimi spočívala zejména v oblasti merchandisingu a teambuildingů.  Měl jsem možnost si spolupráci osobně užít z pozic Obchodního zástupce, Area Sales manažera a OFF Trade Managera ČR. Zkušenosti se společností SPROMOTION po celých 12 let , měly společné jmenovatele : aktivní přístup ,rychlé řešení aktuálních potíží , požadování zpětné vazby a hledání efektivních řešení . Zvlášť musím ocenit přístup generálního ředitele p. Stanislava Janecha , který i přes někdy velmi složitá  zadání , nehledal důvody , proč něco neudělat , ale právě naopak přicházel s novými možnostmi a řešeními.

GoodMills

GoodMills

S PROMOTION pro GoodMills Česko zajišťuje kompletní merchandising na vybraných prodejnách moderního trhu a distribuci POS materiálů. Předností S PPROMOTION je znalost místního trhu, schopnost samostatného a okamžitého řešení problémů, flexibilita a identifikace příležitostí na prodejnách. Velikou výhodou je jejich operativní řešení a jsou k dispozici, kdy je potřebuji.

Jaroslav Jón

Jaroslav Jón

pivovary.cz

Již při vůbec prvním setkání a představení firmy S PROMOTION s.r.o. jsem byl příjemně překvapen.

Jednalo se o velmi přátelské, osobní a nenabubřelé povídání o tom, co můžeme od firmy očekávat, jak pracují a co všechno umí.

Bylo cítit, že pány Priputena a Janecha jejich práce naplňuje, a pro firmu a své klienty "dýchají".

Což se mi mnohokrát potvrdilo, s jakou rychlostí jsou schopni naše prosby, žádosti a problémy vyřešit.

A také mají nápady, jak spolupráci vylepšovat, aby naše produkty byly zákazníkům více na očích a nejlépe v košících.

Dalším rozměrem, který je při naší spolupráci skoro hmatatelný, je lidskost a osobní přístup, čehož si velmi cením.

Tomáš Cochlar

Společnost SPROMOTION nám zajišťuje merchandising ve vybraných prodejnách již 2 roky. Se společností jsme nadmíru spokojeni, vyhoví našim požadavkům, jednají rychle a efektivně. Od zahájení spolupráce se nám skokově navýšil prodej. Na prodejnách nedochází k výpadkům produktů, pravidelně je nám zasílán přehledný monitoring o aktuální situaci daného obchodu a stále vylepšují strategii prodeje.

Naši klienti

Mattoni 1873 I. D. C. Holding Albi Big Shock Essity Brown-Forman European Aerosols Babbiččina volba Medist Czech Z-Trade DF Partner Detecha Regatta Hartmann Zewa Fackelmann Loreal TZMO Velux Brilliant Pepsi HCS deco SOLODOOR AGRO CS Tescoma Holba Mäser Severochema Florentyna SOLO Orion Lavazza Zubr Pedro Litovel Druchema Authentica ACO Bovys Ehrmann Libresse Linarts GoPro Bercoff Klember ISOline PE-PO Marimex Mikrotrading Nutrifree KåKå CZ s.r.o. Olpran Rácio Sarantis Datram ATI Delicates Bel Bochemie British American Tobacco Energizer Gervais Gusto café Hamé Cheetos JOJO 4slim Kotex Lays´s Lobkowicz Muzikály v Lednici Nestlé Schöller New Yorker Nimm2 Orion čoko Partners Porsche Brno Predátor - repelenty Red Bull Rexroth Bosch Group Sinclair Storck Toffifee ÚOHS VUT FAST Whirlpool Živé sochy Helma 365 Rockstar SDMS Reality Brouk Agency X Production Global Wines & Spirits Mattel MIRAGE DISTRIBUTION S.R.O. ZYN Stil trade s.r.o.