logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

KDYŽ JE PRÁCE ZÁBAVA

31. Říjen. 2022

KDYŽ JE PRÁCE ZÁBAVA

Jistě nám dáte za pravdu, že není nad to, když člověka práce baví a dělá ji rád. Činnosti merchandisera jsou často velmi rutinní, a proto jsme vždy rádi, když je můžeme našim zaměstnancům trošku zpestřit. Díky Vám, našim klientům, se nám to daří a jsme rádi, když nám čas od času ve schránce přistanou fotky spokojených merčíků, kteří zajišťovali doplnění netradičního vystavení a jsou pyšní na to, co po sobě na prodejně zanechali.

Skvělým příkladem je vystavení Rockstar v OC Olympia Brno, které zaujme na první pohled, a to nejen rockové hvězdy prahnoucí po rychlém doplnění energie. Posuďte sami, jak se náš klient Mattoni 1873 vytáhl.

Z - TRADE našim pracovníkům v tomto měsíci sice nenabídl tak okázalé vystavení, ale zato jejich stojany se svíčkami hrají všemi barvami. Ač jsme striktně dbali na dodržení plánogramů a prostor pro kreativu příliš nebyl, vánoční stojany na prodejnách OBI dokázaly rozveselit nejednu merčici.

Pohodlně se usaďte, ať z následujícího sdělení nemáte šok…

Big Shock! se totiž rozhodl obměnit své tradiční stojany na Billách a přišel se zbrusu novou grafikou! Je nutno podotknout, že nová limitka bez cukru si to opravdu zaslouží. Víme, že už jen starat se o vizibilitu této známé české značky na prodejnách je pro spoustu merčíků důvod k radosti, avšak zjištění, že se jedná o spolupráci s proslulou hrou Call of Duty® potěší především mužskou část našich zaměstnanců. Možná se dokonce pochlubí kamarádům u piva, nebo BirGa? ,)

Různá netradiční vystavení plánujeme také v listopadu, kdy budeme například zajišťovat distribuci i instalaci shop in shopů Lavazza napříč republikou, tak mějte oči na stopkách a nezapomeňte se podívat do referencí, jak se nám to podařilo.