logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

KULTURA POD HVĚZDAMI

27. Únor. 2020

KULTURA POD HVĚZDAMI

Rok 2020 pro nás bude přelomový i u projektu „Kultura pod hvězdami“. Jak jsme Vás již informovali, změnili jsme název, aby přesně vystihoval povahu akce. Již nehrajeme jen muzikály, a navíc se kromě Lednice chystáme také do Mikulova, Kroměříže a Opočna. Na všech těchto krásných místech budete moci shlédnout na 11 různých představení, dvě činohry, a dokonce jednu operu.

Dorazí za námi celkem 9 různých souborů ze 6 různých divadel. Například z Městského divadla Brno, z divadla Na Fidlovačce, z divadla Broadway nebo z Moravského divadla Olomouc.

Samozřejmě se můžete těšit také na hvězdy svého oboru jako například: Karel Roden, Daniel Hůlka, Marek Lambora, Linda Finková, Ivana Jirešová, Tomáš Trapl, Jan Kopečný, Petr Ryšavý, Marian Vojtko, Vanda Chaloupková, Vojtěch Vodochodský, Štěpánka Fingerhutová nebo Sagvan Tofi.

Dorazíte za námi i Vy? Jak je naším dobrým zvykem, spokojenost návštěvníků je u nás na prvním místě. Opět se můžete těšit na plnou profesionalitu, překvapení, dárečky, dobré občerstvení a výborné víno. Čtyři představení jsou již vyprodána, neváhejte tedy s nákupem vstupenek.

Svoji premiéru pod širým nebem budou mít muzikály Mamma Mia! a Dracula. Oba tituly budou v plné hrané verzi a těšit se na ně můžete v Mikulově. Kromě těchto dvou představení se dále můžete těšit například na Noc na Karlštejně, Čas růží, Šakalí léta nebo Muže se železnou maskou.

 

VÍCE INFORMACÍ:

Facebook: www.facebook.com/kulturapodhvezdami/

Instagram: @kulturapodhvezdami

WEB: www.kulturapodhvezdami.cz

 

Ukázky představení z divadel Na Fidlovačce a Brněnského městského divadla: