logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

kulturapodhvezdami.cz

08. Listopad. 2019

kulturapodhvezdami.cz

                Projekt „Muzikály v Lednici“ se mění na „Kultura pod hvězdami“. Pořádající firma SPROMOTION s.r.o. se po osmi letech konání této kulturní akce v Lednici rozhodla i pro jiné lokace, než je jen Lednice. To znamená, že koncept „Muzikálů v Lednici“ budete moci vidět i na jiných místech České republiky. Změna názvu je tak logický krok, který je k dalšímu působení nutný.

 

                „Po osmém ročníku, konaném v Lednici, jsme se pro rok 2020 rozhodli navštívit i jiná místa, než je jen Lednice. Nově míříme na zámek v Kroměříži, na zámek v Opočně a do amfiteátru v Mikulově. Naši návštěvníci navíc letos poprvé mohli zhlédnout kromě muzikálů také činohru, one men show nebo operní představení. Kromě toho jsme pořádali také rodinný den v doprovodu kultury. Změnu názvu jsme probírali již v roce 2018, ale nyní to bylo již nevyhnutelné. Díky našim návštěvníkům rosteme a přivážíme kulturu blíže k nim. Název „Muzikály v Lednici“ je natolik konkrétní a zavazující k jednomu místu a typu představení, že jsme museli udělat změnu. Navazujeme tam, kde jsme skončili. Stále jsme to my, tedy tým SPROMOTION, kdo tuto akci pořádá a lidé se tak mohou i nadále těšit na náš styl akcí, se kterým se doposud setkávali jen v Lednici, ale nově to bude i na jiných místech České republiky.

                Již se těšíme na 9. ročník. Aktuálně usilovně pracujeme na nových lokacích, na programu, který dostává již svou finální podobu a mohu prozradit, že se naši fanoušci mají opravdu na co těšit. Velkou novinkou a takovým překvapením bude naše první opera. Více ale zatím neprozradím. Sledujte proto naše nové stránky www.kuturapodhvezdami.cz, protože od pátku 8. 11. 2019 tam budou již první zprávy o roce 2020.“

Ředitel Stanislav Janech