logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

Letošní NEJ ročník

21. Srpen. 2019

Letošní NEJ ročník

Letos jsme si toho pro Vás opravu nachystali hodně. Odehráli jsme celkem 10 představení, z toho 5 muzikálů, přijelo za námi 8 divadel a navštívilo nás 5 863 diváků. Splnili jsme si zároveň jeden pořadatelský sen v podobě Draculy s Danielem Hůlkou. Hlavně sobotní představení s 1 200 diváky bylo opravdu silným zážitkem.

Poprvé jsme vyzkoušeli činohru (vysavač, Sex pro pokročilé, Testosteron) a jedno operní vystoupení Royal Opera Gala. Z letošního nabitého ročníku máme hned 4 videa, která najdete na YouTube na našem kanálu, kde stačí na webu YouTube zadat „SPROMOTION“ nebo „Muzikály v Lednici 2019“. Připomenout si můžete Draculu, Starce na chmelu nebo Royal Opera Gala. Samozřejmě mám i řadu krásných fotek, které najdete buď na našem facebooku, instagramu nebo www.muzikalyvlednici.cz

Navazujeme kontakty s novými divadly, byli jsme se podívat osobně dokonce v New Yorku na Broadwayi a těší nás, že genius loci lednického zámku umocňuje představení a výkony herců na srovnatelnou úroveň s konkurencí za oceánem.

 

VÍCE INFORMACÍ:

Facebook: www.facebook.com/muzikalyvlednici

Instagram: @muzikaly_v_lednici

WEB: www.muzikalyvlednici.cz