logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

Nový klient – Brown-Forman

31. Leden. 2022

Nový klient – Brown-Forman

Vstup do nového roku pro nás byl trochu náročnější než obvykle. Od prvního ledna 2022 se totiž nově staráme o produkty klienta Brown-Forman na celkem 397 prodejnách, mezi které patří tradiční potravinářské řetězce jako je Billa, Tesco, Albert, Makro, Kaufland nebo Globus.

Máme za to, že rozjezd spolupráce se nám povedl dobře, máme 100% obsazenost, o kterou se aktuálně stará na 175 merchandiserů. Bude to také určitě tím, že náš posílený tým regionálních manažerů se už dobře zapracoval, získal zkušenosti, kontakty a vede si zkrátka dobře.

No a co je to vlastně za klienta? Brown-Forman je jednou z největších společností v oblasti výroby a distribuce alkoholu, na trhu již 150 let. Mezi značkami naleznete například Jack Daniel´s Tennessee Whiskey, Finlandia Vodka, Woodford Reserve, a další.

Máme za sebou sice první měsíc, ale stále jsme na začátku spolupráce, do které a ze které se stále těšíme. Děkujeme společnosti Brown-Forman za vloženou důvěru, pevně věříme, že nezklameme, a doufáme, že jsme položili základní kameny k dlouhodobé spolupráci.