logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

VÁNOČNÍ PUNČ 2022

22. Prosinec. 2022

VÁNOČNÍ PUNČ 2022

Letos jsme zakončili úspěšný rok 2022 ve velkém stylu. Rozhodli jsme se totiž uspořádat velkolepý VÁNOČNÍ PUNČ pro všechny naše zaměstnance, klienty, partnery i dodavatele. Nemohli jste dorazit? Přišli jste o spoustu zábavy, skvělou atmosféru a jen tu nejlepší společnost. Zkrátka jste toho zmeškali hodně! Posuďte sami... 


 

Historicky první VÁNOČNÍ PUNČ S PROMOTION se odehrál dne 13.12.2022 v brněnském SONO Centru. Ptáte se, co za program jsme si pro naše hosty připravili?

Hned na úvod, když se úderem 18. hodiny otevřely dveře vyhlášeného hudebního klubu, jsme naladili vánoční atmosféru a nabídli hostům welcome drink v podobě skořicového sektu. Než hosté stihli ochutnat všechny lahodné kanapky nebo jiné delikatesy, už se na pódiu objevil náš kolega Víťa, který našel odvahu celou akci uvést. Nezůstal v tom sám však dlouho, po chvíli ho doplnil celým tým zaměstnanců S PROMOTION, HASTRMÁNKŮ i KULTURY POD HVĚZDAMI, a panu Janechovi se tak splnila jeho dlouhodobá vize sjednotit všechny své projekty. Dle výrazu tváře těžko soudit, ale doufáme, že se cítil pyšně, tak jako jsme my hrdí na to, že jsme součástí rodiny S PROMOTION.

Na sentiment ovšem nebyl čas... už už se na pódium hrnul Radek Bakalář a ta správná revoluce v oboru magie mohla začít. Možná Radka znáte z dob jeho působení v Česko Slovensko má talent nebo díky jeho YouTube kanálu. Nic z toho se však nedá srovnat se zážitkem přímo z místa, kdy ne jedna ústa zůstala otevřená.

Kdo nás sleduje pravidelně jistě ví, že kromě merchandisingu a marketingových akcí se zabýváme také kulturní produkcí a již více než 11 let se staráme o náš vlastní projekt Kultura pod hvězdami. Co by to tedy bylo za akci, aniž by naživo zazněly rytmy populárních, nejen muzikálových, písní? Pozvat si Muzikály naruby, které tradičně vyprodávají Divadlo Broadway a nedávno zářili i v Lucerně byla jasná volba. Ač bylo večer vše laděno do růžova v duchu punče, pozvat kluky z Muzikálů na naši akci byla trefa do černého! Kdo nebyl na nohou, alespoň si vesele podupával a srkal horký vánoční nápoj.

Že dárky nosí jen Ježíšek? Nikoliv. Na akci totiž nechyběla ani tombola a díky našim hostům a jejich štědrosti – nebo nadšení pro hazard? – jsme za S PROMOTION přispěli krásnou částkou 25.000 Kč na projekt brněnské organizace Dnes pomáhám z.s. a podpořili nemocné děti.

Je nutno říct, že skvělou atmosféru, která nás provázela celým večerem, nelze popsat slovy. Ale nebojte, máme pro Vás i vizuální report.  

VIDEO | Zdeněk Schovanec

 

Už teď je Vám líto, že jste nemohli dorazit? Muzikály naruby můžete vidět v letní sezóně 2023 hned na čtyřech místech, a to v Lednici, Opočně, Třeboni a na Sychrově. Vice o programu se dozvíte na webu KULTURA POD HVĚZDAMI.

Pokud jsme se Vám zrovna netrefili do termínu, nezoufejte. Rádi Vám připravíme podobnou akci na míru Vašim potřebám – kontaktujte nás nebo se jen nechte překvapit, co si pro Vás přichystáme zase příští rok. Máte se na co těšit!

 

Děkujeme všem zúčastněným, že se rozhodli na akci podílet a Vám všem ostatním přejeme pohodové vánoční svátky a šťastný nový rok.

          – Váš team S PROMOTION