logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

VIP HOSTESKY COOP PLES

VIP HOSTESKY COOP PLES

Po dvou letech je opět, i když stále v omezené míře, začátek roku provázen plesovou sezónou. Dámy oblékly velkou večerní, pánové oprášili lakýrky a vyrazili ve čtvrtek 17. března 2022 do pražského O2 Universum, kde se konal reprezentační Společenský ples COOP Centrum družstva. Ozdobou celé akce byly kromě přítomných dam také naše hostesky, které zde prezentovaly inovativní novinky značky Mattoni na českém trhu.


 
Schweppes Pink Tonic

Tonic, který si i přes svou sladší chuť zachovává náznak hořkosti, aby si uchoval svou svěžest. Zároveň má nízký obsah kalorií, což ocení zejména něžné pohlaví, stejně jako jeho růžovou barvu, která tonicu dodává kousek sofistikovanosti a ženskosti.

Pepsi ananas s mátou

Novou Pepsi s příchutí exotického ovoce ocení každý, kdo vyhledává a zkouší nejrůznější novinky. Její výhodou je také to, že je zcela bez cukru.

Lay’s Core Cheese

Lay's jsou chipsy vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin. Základem jsou vybrané odrůdy brambor, jemná sůl a pečlivě připravené kombinace koření. Kořenící směs Lay´s Core Cheese obsahuje kromě sýru také česnek a zaručuje tak zcela neopakovatelnou chuť, kterou si jednoduše zamilujete.