logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

I.D.C. Holding, a.s.

14. Květen. 2020

I.D.C. Holding, a.s.

Od prvního dubna jsme zahájili spolupráci se společností I.D.C. Holding, a.s. na Slovensku v Bratislavě a okolí. Tento projekt má za cíl rozvíjet postupně spolupráci i v dalších regionech Slovenska až po celoplošné zastřešení. Velký klient nese zároveň velkou odpovědnost. Proč?

Jde o největšího slovenského producenta cukrovinek a trvanlivého pečiva s roční výrobou a prodejem 38 000 tun výrobků a obratem cca 113 mil. EUR. Společnost vychází z více jak 100leté tradice výroby v trnavském závodě Figaro Trnava a z 60leté tradice výroby trvanlivého pečiva v pekárně Sereď.

Firma šla v 90. letech opačným směrem a kvalitu výrobků naopak zvyšovala včetně produktivity práce. I díky tomu může nyní konkurovat celosvětovým hráčům tohoto segmentu potravin. Mezi nejznámější produkty patří: Horalky, Tatranky, Mila, Mäta, Lina, Kávenky, Kakaové řezy, Sněhulky, Verbena, banánky v čokoládě. Vše, a ještě více můžete potkat na regálech prodejen nejen na Slovensku, Česku, ale i v Polsku, Maďarsku nebo Rusku.

Děkujeme za vloženou důvěru, vážíme si vzájemné spolupráce a jsme rádi, že můžeme být součástí něčeho tak velkého, jako je budování společnosti I.D.C. Holding a napomáhání růstu firmy. Do práce jsme se zakousli s velkou chutí, stejně jako do každé Horalky nebo Mily.