logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

KULTURA POD HVĚZDAMI - OHLÉDNUTÍ ZA SEZÓNOU 2020

21. Červenec. 2020

KULTURA POD HVĚZDAMI - OHLÉDNUTÍ ZA SEZÓNOU 2020

Devátý ročník Kultury pod hvězdami je za námi. V červnu 2020 jste se s námi mohli potkat na třech různých místech (Opočno, Lednice, Kroměříž), zhlédnout na 14 představení od 4 různých divadel. Celkem nás navštívilo 7 500 lidí, což je opět po roce náš nový rekord. Nutno neskromně dodat, že číslo mohlo být ještě vyšší, nebýt vládních opatření a omezení kapacity nejprve na 500 a následně 1 000 lidí. Nicméně si nezoufáme, my jsme vůbec rádi, že jsme letošní ročník mohli vůbec uspořádat.

Pod hvězdami jste u nás letos mohli vidět zvučná jména jako například: Karel Roden, Daniel Hůlka, Linda Finková, Ivana Jirešová, Tomáš Trapl, Jan Kopečný, Petr Ryšavý, Marian Vojtko, Vanda Chaloupková, Vojtěch Vodochodský, Štěpánka Fingerhutová nebo Sagvan Tofi. Až na dvě výjimky nám ze čtrnácti představení počasí přálo, i když to někdy bylo velmi napínavé, tak jsme všechna představení odehráli a žádné jsme nerušili nebo nepřerušovali kvůli povětrnostním podmínkám.

Nebyli jste snad na naší akci a zajímá Vás, jak to tam vypadalo, probíhalo a jaká byla atmosféra? Podívejte se níže na ukázku fotografií, videí nebo navštivte přímo náš web, Facebook nebo Instagram. Už nyní začínáme chystat jubilejní desátý ročník. Dosáhneme na 10 000 návštěvníků? Zavítáme i k „vám“?

 

VÍCE INFORMACÍ:

Facebook: www.facebook.com/kulturapodhvezdami/

Instagram: @kulturapodhvezdami 

WEB: www.kulturapodhvezdami.cz 

 

Ukázky představení z divadel Na Fidlovačce a Brněnského městského divadla: