logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

Pořízení automatické linky na výrobu jednorázových ochranných roušek do společnosti S PROMOTION s.r.o.

11. Srpen. 2020

Pořízení automatické linky na výrobu jednorázových ochranných roušek do společnosti S PROMOTION s.r.o.

Společnost SPROMOTION s.r.o se rozhodla v rámci současné situace využít dotační program Evropské unie, díky kterému může rozšířit své portfolio služeb.

Rozšíření nabídky společnosti o výrobu jednorázových roušek je logickým krokem, který pomůže uspokojit vysokou poptávku po jednorázových zdravotnických pomůckách na trhu

V návaznosti na nový výrobní segment si společnost S PROMOTION s.r.o. definovala tři prioritní distribuční kanály, v rámci, kterých by chtěla jednorázové roušky distribuovat.

Vlastní klienti – Vlastní klientelu společnosti tvoří zejména obchodní řetězce a společnosti, které do nich dodávají zboží. Obchodní řetězce a jejich dodavatelé jsou jedním z mála článků ekonomiky, které musí fungovat téměř nepřetržitě i v průběhu krize. Tyto společnosti musí svým zaměstnancům zabezpečit ochranné pomůcky, aby mohli pracovat i v krizových podmínkách.

Podpora prodeje – V rámci podpory prodeje mohou klienti společnosti objednat roušky jako propagační materiály. Nová technologie umožňuje potisk roušek libovolným logem. Koncovým odběratelem roušek nemusí být proto pouze vlastní klient společnosti S PROMOTION s.r.o., ale další klienti v řetězci.

Ostatní – Společnost je schopna na zakázku dodávat jednorázové roušky prakticky kamkoliv, kde jich bude nedostatek. Může se jednat o nemocnice, lékárny, školy aj.

 

Výroba bude probíhat v Syrovicích, tedy kousek od sídla firmy SPROMOTION s.r.o.