logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

sdílený oz

sdílený oz

Představujeme Vám nový projekt – sdílený OZ pro tradiční trh, který má za cíl posunout vaše prodeje na zcela novou úroveň. Jsme přesvědčeni, že právě tento projekt vám umožní maximálně zefektivnit a rozšířit vaše obchodní aktivity.

 

V rámci projektu vám nabízíme služby top manažera, který je špička ve svém oboru. Tento zkušený profesionál, stojící v čele projektu s více než desetiletou zkušeností, je plně připraven převzít odpovědnost za celkový management a koordinaci vašich obchodních aktivit.

 

Naši obchodní zástupci se perfektně orientují v regionálních specifikách a zaručují komplexní pokrytí tradičního trhu. Budou pro Vás nejen udržovat a rozvíjet vztahy se stávajícími zákazníky, ale rovněž aktivně zastupovat vaši firmu při jednáních s obchodními partnery, realizovat objednávky a speciální marketingové akce, a samozřejmě také poskytovat neustálý servis a řešit veškeré vzniklé problémy.

 

Využijte jedinečné příležitosti stát se jedním z prvních klientů tohoto inovativního projektu, který vám přinese výrazné finanční úspory a významně podpoří růst vašich prodejů.

Těšíme se na spolupráci.

 

Kontaktní osoba: 

Hana Karvašová, MSc.

+420 734 156 417

hana_karvasova@spromotion.cz

klienti