logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

SOUTĚŽE PEPSI & LAY'S LETÍ

31. Březen. 2022

SOUTĚŽE PEPSI & LAY'S LETÍ

Pro naše klienty realizujeme také stále populárnější spotřebitelské soutěže. Jejich cílem je zvýšit odbyt zboží a získat nové zákazníky. Dvě takové soutěže pro klienta Mattoni právě probíhají a my jsme rádi, že Vám je můžeme představit.

V obchodním řetězci Globus se můžete zakoupením tří výrobků z nabídky Lay´s, Pepsi, Pepsi Max, Mirinda, 7UP a Mountain Dew zapojit do soutěže o jednu z osmi smart TV Sony Bravia a s troškou herního štěstí pak sledovat například zápasy Ligy mistrů UEFA na televizoru s uhlopříčkou 55″ nebo získat oficiální batoh Pepsi UEFA Champions League.

Pokud patříte ke stálým zákazníkům Hypermarketu Albert nebo prostě jen budete mít cestu kolem, přichystali jsme pro Vás také zde soutěž o hodnotné ceny. Cestou k úspěchu jsou čtyři jednoduché kroky – nakupte tři výrobky z nabídky Lay´s, Pepsi, Pepsi Max, Mirinda, 7UP a Mountain Dew, vyfoťte svoji účtenku, zaregistrujte se na webu a vyhrajte jeden ze sedmi bezdrátových reproduktorů SONY, naprostou novinku na českém trhu, nebo některý z padesáti fotbalových míčů Adidas, který můžete vidět na hřišti při zápasech Ligy mistrů UEFA.

Těšíme se, že se připojíte k nám nejen účastí v již probíhajících soutěžích, ale také v případě, že se rozhodnete uspořádat vlastní spotřebitelskou soutěž a zpestřit tak novým i stávajícím zákazníkům nákup Vašich výrobků.

 

 

Na všechny naše počiny se můžete podívat na www.soutez-pepsi.cz.