logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

ZAHAJUJEME 11. ROČNÍK KPH

24. Květen. 2022

ZAHAJUJEME 11. ROČNÍK KPH

Minulý víkend odstartovala v Boskovicích šňůra letních open air představení z naší produkce Kultura pod hvězdami. Celkem nás letos čeká 46 představení na 13 různých lokacích. Těšit se můžete jak na oblíbené muzikály, tak na činohru i operu. Samozřejmě nebude chybět ani fenomenální Dracula s Danielem Hůlkou v hlavní roli.

Do amfiteátru letního kina jsme se po minulém ročníku vraceli obzvláště rádi. Podívejte se, jak to tehdy diváci rozjeli na hity Michala Davida:

Více informací o programu pro rok 2022 se dozvíte na webu Kultura pod hvězdami ZDE, kde si můžete také zakoupit vstupenky a vybrat si jednu nebo i více unikátních lokací v okolí českých památek, které navštívíte.


 

Navíc jsme si k jedenáctým narozeninám pořídili dárek ve formě obrandované dodávky, která nás bude doprovázet do všech koutů Česka. Sice vůz zatím nevyhrává lehce vtíranou melodii jako Family Frost – možná zvážíme do budoucna , ale i tak konečně všichni uvidíte, že jsme s Kulturou dorazili k Vám. Letos zkrátka jedeme na plný plyn!

Touto cestou bychom také chtěli poděkovat Art-Jazz za tvorbu grafického návrhu a rychlou realizaci.

 

Těšíme se na Vás

– Váš tým Kultury pod Hvězdami