logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

Dealerské setkání SINCLAIR

Každoroční dealerské setkání pro společnost Sinclair je vždy na zajímavém místě, kde se probere spousta pracovních záležitostí a při večerním posezení se užije i mnoho legrace.

Fotografovani kalendáře Domov Sen

Focení pro Domov Sen patřilo mezi ty akce na které se nezapomíná. Focení s klienty tohoto domova seniorů bylo úžasné. Někdy se říká, že stáří už nic nepřináší nového...ale to není pravda...stačí mít na stěně tento krásný kalendář:)

Teambuilding Bochemit

Ranč Kostelany je úžasné místo pro tyto akce. Teambuilding pro společnost Bochemit se vydařil díky skvělé spolupráci se všemi účastníky celé akce. Těšíme se na další spolupráci.

Teambuilding Pepsi

Tescoma shop in shop přestavby

SPOTŘEBITELSKÉ SOUTĚŽE

Letos jsme pro našeho klienta Mattoni připravili a rozjeli 5 spotřebitelských soutěží o velmi zajímavé ceny. Na webu www.soutez-pepsi.cz se můžete podívat na všechny soutěže, které běžely, běží a také poběží ,) [[gallery id:86]]

ŠŇŮRA SOUTĚŽÍ S PEPSI A LAY´S

Duben je v půlce a mi za sebou máme 2 skvělé soutěže s Pepsi a Lay´s a 3. se stejným zastoupením nám právě probíhá. Jaké ceny jste od nás dostali a jaké na Vás ještě čekají? Není toho málo.  8x   Projektor Optoma UHD30 DLP 25x Hodinky Garmin Vívoactiv

DISTRIBUCE SKLENIČEK PEPSI

Předposlední týden v dubnu jsme se rozjeli do všech koutů republiky a v rámci distribuce skleniček pro nadcházející květnovou promo akci Pepsi jsme navštívili téměř 300 čerpacích stanic pod záštitou skupiny MOL. Během necelého týdne jsme úspěšně předali c

KULTURA POD HVĚZDAMI POMÁHÁ DĚTEM

V měsíci dubnu jsme podpořili projekt „Jedna se počítá“ pod záštitou charitativní organizace DNES POMÁHÁM, z.s. Za každou prodanou vstupenku v dubnu 2021 na jakékoliv představení z produkce Kultury pod hvězdami jsme věnovali jednu korunu na projekt „Je

ŽIVÉ SOCHY NA VELETRHU GAUDEAMUS

Ve spolupráci s Městským divadlem Brno již několik let zajišťujeme živé sochy na akce všeho druhu. Naše sochy jsou velmi oblíbeným doplňkem především na firemních eventech a soukromých oslavách. 

PŘEKVAPENÍ PRO BIG SHOCK

V rámci námi prováděného merchandisingu pro značku BIGSHOCK jsme se zasadili o to, aby bylo vidět nejen nabízené zboží, ale také samotná značka.

SOUTĚŽTE S NOVINKOU BIRGO

Už jste ochutnali novinku BirGo? Mattoni ve spojení s Budějovickým Budvarem přináší na trh svěží nealkoholické pivo, a to hned ve třech ovocných příchutích. Navíc můžete při nákupu BirGo na prodejnách Hruška soutěžit o hodnotné ceny.