logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

Zewa Almond Milk promotion

Almond milk je opravdu nevšední zážitek pro každodenní pocit luxusu. Zákazníci si mohli na našich akcích přivonět k opravdovému mandlovníku a odnést si dárek za nákup.

Lay´s

Sampling probíhal na různých sportovních akcích v rámci celé ČR. Sampling je skvělá forma,jak předat zákazníkovi na ochutnání novinku či stávající produkt. Z fotografií jde vidět jak si zákazníci tuto akci užívali.

AtiDelicates Daily promotion

Ochutnávka produktu Daily probíhala na vybraných provozovnách. V době ochutnávky byl nárůst prodejů v průměru o 850%.

AtiDelicates Kivi promotion

Lay´s Appetitte sampling

Pall Mall promotion

Toma natura promotion

Zewa Cotton promotion

Zewa Cushion Toipa promotion

Podpora prodeje Zewa DM

V termínu 23. a 24.9.2017 jsme realizovali na řetězci DM Česká Republika, promo akci na podporu prodeje produktu Zewa Moist. Pokud jste na provozovny zavítali, Naše hostesky Vás odměnily dárečkem v podobě desetikusového balní vlhčeného TP. Jestli jste tot

Zewa - Promo s Chlupáčem

Celý listopad jste mohli potkávat naše krásné hostesky na řetězcích Tesco, Albet HM, DM, Makro, Billa a Globus, při prezentaci produktů Zewa v čele s novou tváří "Chlupáčem" Kdo nepotkal, nemusí být smutný. Od začátku příštího roku bude mít opět šanci.

Zewa Protect

Zima je krásné období, ale málo kdo z nás se vyhne "Rýmičce". Aby byl boj vyvrovnaný nasadili jsme v prosinci na řetězce Albert HM team našich hostesek, které  Vám jako dárek k nákupu produktů Zewa rozdávali antibakteriální kapesníky Zewa Protect.

VELKÁ SOUTĚŽ SE ZEWOU

Pro našeho klienta SCA jsme připravili spotřebitelskou soutěž a 60 výherců potěšily tablety Lenovo. Systém soutěže byl koncipován, tak aby bylo pro zákazníka vše velmi intuitivní a rychlé. Jak orientace na webu, tak především samotná registrace účtenky.

VYHRAJ PRAČKU SE ZEWOU

Pro našeho klienta jsme opět připravili spotřebitelskou soutěž na míru. Tentokrát se soutěžilo postupně na 3 řetězcích v době 6 týdnu. Výherci si "odnášeli" každý soutěžní týden jednu pračku. Vše bylo připraveno, tak aby se soutěžící zaregistroval ve 3 kr

Potkej se s Clodem

Hm Albert, Globus nebo Tesco, to jsou řetězce kde se můžeš od Ledna do Února potkat s našim Zewa maskotem Clodem ,) [[gallery id:79]]

SPOTŘEBITELSKÉ SOUTĚŽE

Letos jsme pro našeho klienta Mattoni připravili a rozjeli 5 spotřebitelských soutěží o velmi zajímavé ceny. Na webu www.soutez-pepsi.cz se můžete podívat na všechny soutěže, které běžely, běží a také poběží ,) [[gallery id:86]]

HOSTES PROMOTIONS - ZYN

Pro společnost ZYN, jsme ve spolupráce s agenturou Mirage Distribution, rozjeli celorepublikovou akci na nikotinové sáčky.Holky jsou nabité vědomostmi, vybaveny krásným bílo-modrým set-upem a množstvím vzorečků zdarma.V průběhu října a listopadu realizuje

ŠŇŮRA SOUTĚŽÍ S PEPSI A LAY´S

Duben je v půlce a mi za sebou máme 2 skvělé soutěže s Pepsi a Lay´s a 3. se stejným zastoupením nám právě probíhá. Jaké ceny jste od nás dostali a jaké na Vás ještě čekají? Není toho málo.  8x   Projektor Optoma UHD30 DLP 25x Hodinky Garmin Vívoactiv

ASISTENTI PRODEJE ZEWA

Naši asistenti Zewa pravidelně kontrolují estetičnost i efektivnost vystavení produktů. Žádné zboží v igelitech, špinavé nebo bez cenovky – o vše je díky usměvavým asistentům a asistentkám prodeje postaráno!

HOSTESKY ZEWA OPĚT V AKCI

Po delší pauze způsobené pandemickou situací se nám opět rozjely hostesky na provozovnách. Děkujeme našemu věrnému klientovi Zewa, že nám zachoval důvěru s realizací této akce.

VIP HOSTESKY PRO MATTONI

Během letních měsíců jsme zajišťovali a oblékali krásný personál na VIP akce pro Mattoni.  Naše hostesky se slunily na náplavce, podívaly se do Valdštejnských zahrad, a dokonce měly i tu monost zavítat do rezidence velvyslance USA.

VIP HOSTESKY COOP PLES

V březnu se v pražském O2 Universum konal reprezentační Společenský ples COOP. Ozdobou celé akce byly kromě přítomných dam také naše hostesky, které zde prezentovaly inovativní novinky značky Mattoni na českém trhu.

SAMPLING ZEWA PŘED DM

S příchodem teplejších dní náš stabilní tým hostesek Zewa odhodil softshelky, přestal samplovat kapesníky a vydal se před prodejny DM jen v obrandovaných tričkách. Co, že se tedy sampluje nyní?

OSVĚŽENÍ NA FESTIVALY OD GRANINI

Koncem června naše hostesky představovaly novinku Granini Sensation na pražském festivalu Metronom. I přes nepřízeň počasí probíhalo promo v plném nasazení a hostesky vybavené pláštěnkami rozlévaly ochutnávku stovkám nadšených návštěvníků.

BIRGO PŘIJELO NA TAMDU

Na obchodní dny na Tamdě v Ústí jsme, již tradičně, zajišťovali personál pro Mattoni 1873. Své zastoupení měly všechny klíčové značky nápojů této firmy, ale největší slávu si odnesla novinka BirGo.

LIPTON SMILE STOJANY NA BILLÁCH

Začátkem srpna jsme zajišťovali instalaci Lipton SMILE stojanů na 100 vybraných provozoven Billa. Navíc můžete s čaji Lipton soutěžit o hodnotné ceny! Zapojit se je jednoduché...

SCHWEPPES OSVĚŽENÍ NA KVIFFU

Tonik tekl proudem, hostesky rozdávaly úsměvy na všechny strany a návštěvníci si vychlazenou novinku nemohli vynachválit. Asi tak bychom shrnuli 3 dny pohodové atmosféry na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech.