logo
close
Registrace Zapomenuté heslo

Zewa Almond Milk promotion

Almond milk je opravdu nevšední zážitek pro každodenní pocit luxusu. Zákazníci si mohli na našich akcích přivonět k opravdovému mandlovníku a odnést si dárek za nákup.

Lay´s

Sampling probíhal na různých sportovních akcích v rámci celé ČR. Sampling je skvělá forma,jak předat zákazníkovi na ochutnání novinku či stávající produkt. Z fotografií jde vidět jak si zákazníci tuto akci užívali.

AtiDelicates Daily promotion

Ochutnávka produktu Daily probíhala na vybraných provozovnách. V době ochutnávky byl nárůst prodejů v průměru o 850%.

AtiDelicates Kivi promotion

Lay´s Appetitte sampling

Pall Mall promotion

Toma natura promotion

Zewa Cotton promotion

Zewa Cushion Toipa promotion

Podpora prodeje Zewa DM

V termínu 23. a 24.9.2017 jsme realizovali na řetězci DM Česká Republika, promo akci na podporu prodeje produktu Zewa Moist. Pokud jste na provozovny zavítali, Naše hostesky Vás odměnily dárečkem v podobě desetikusového balní vlhčeného TP. Jestli jste tot

Zewa - Promo s Chlupáčem

Celý listopad jste mohli potkávat naše krásné hostesky na řetězcích Tesco, Albet HM, DM, Makro, Billa a Globus, při prezentaci produktů Zewa v čele s novou tváří "Chlupáčem" Kdo nepotkal, nemusí být smutný. Od začátku příštího roku bude mít opět šanci.

Zewa Protect

Zima je krásné období, ale málo kdo z nás se vyhne "Rýmičce". Aby byl boj vyvrovnaný nasadili jsme v prosinci na řetězce Albert HM team našich hostesek, které  Vám jako dárek k nákupu produktů Zewa rozdávali antibakteriální kapesníky Zewa Protect.

VELKÁ SOUTĚŽ SE ZEWOU

Pro našeho klienta SCA jsme připravili spotřebitelskou soutěž a 60 výherců potěšily tablety Lenovo. Systém soutěže byl koncipován, tak aby bylo pro zákazníka vše velmi intuitivní a rychlé. Jak orientace na webu, tak především samotná registrace účtenky.

VYHRAJ PRAČKU SE ZEWOU

Pro našeho klienta jsme opět připravili spotřebitelskou soutěž na míru. Tentokrát se soutěžilo postupně na 3 řetězcích v době 6 týdnu. Výherci si "odnášeli" každý soutěžní týden jednu pračku. Vše bylo připraveno, tak aby se soutěžící zaregistroval ve 3 kr